تغییر دادن رمز ورود فیس بوک از طریق ایمیل

می دونم شاید بعضی دوستان این روش رو ساده بدونند ولی این مطلب برای اون دسته از کسانیکه در موردش اطلاع زیادی ندارند گذاشتم.

برای پیدا کردن رمز فیس بوک، باید ابتدا به سایت فیس بوک برید و در بالای صفحه بروی گزینه Forget your password کیلیک کنید و در صفحه بعدی باید آدرس E-mail و یا ID خودتونو وارد کنید که پیشنهاد می کنم برای جستجوی بهتر از ایمیل استفاده کنید.

و گزینه Search بزنید تا اکونت شما رو پیدا کند و در صفحه بعدی گزینه Email me a link to reset my Password تیک کنید و Continue بزنید.

و در صفحه بعدی از شما می خواد که کدی که به ایمیل آدرس شما فرستاده شده در این قسمت وارد کنید. شما باید به ایمیل خودتون برید و نامه ای که برای شما اومده رو باز کنید و کد مورد نظر رو ازش بردارید و در این قسمت وارد کنید و Continue بزنید.

و در صفحه بعدی به شما اجازه میده پسورد جدید رو وارد کنید.

/ 4 نظر / 303 بازدید
سارا

سلام خسته نباشین...یکی از دوستانم پسوورد فیسبوکش رو فراموش کرده بودش از طریق ایمیل رفت ریست کنه ولی هنوز هیچ کدی براش ارسال نشده که وارد کنه و ادامه رو انجام بده دلیلش چیه؟

abi

سلام دلایل مختلفی می تونه داشته باشه ؟ بعضی از این فیلترشکن ها در این زمینه درست کار نمی کنند یعنی یا عملی انجام نمیدن یا دیرکرد داره ؟ اگر دیرکرد داشته باشه شما باید چند روز صبر کنید تا ایمیلشون دریافت کنید و اگر عملی انجام نده که اصلا براتون ایمیلی نخواهد اومد. بهترین راه برای استفاده از فیس بوک و این رفع این مشکل، وی پی ان VPN نه فیلترشکن بعضی از این فیلتر شکن ها مثل تور tor در این زمینه درست کار نمی کنند. سعی کنید با وی پی ان تست کنید، به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

سلام تا اين مرحله درست بود حتي پسوورد جديد زدم اما ميگه قبلا ازاين مرورگر يا سرور استفاده نكرديد كد ميخواد از سرور قبلي

abi

سلام، لطف می کنید از اون پیغام تو ایمیلم یه عکسی بفرستی. designer_abi@yahoo.com