روش نصب و فعال سازی برنامه چهره سازی FaceGen Modeller

برای دوستانی که قصد دارند از برنامه FaceGen Modeller استفاده کنند، امروز قصد دارم روش نصب ( البته نصبش ساده است ) و فعال سازی و همچنین روش نصب اضافه کردن مدل به برنامه را آموزش بدم.

ابتدا باید فایل نصب برنامه رو باز کنید که با چند Next می توانید برنامه رو نصب کنید، بعد از نصب باید برنامه را فعال کنیم.

برای اینکار باید برنامه رو باز کنید و برید به قسمت : Help => Registration

شما باید از قسمت Registration برنامه، کد Site Code بردارید و در فایل keygen وارد کنید، البته برای اینکار شما نباید از Copy & Past استفاده کنید و باید بصورت دستی کد مورد نظر را تایپ کنید، البته بدون فاصله و به غیر از تیکه آخر کد که دو حرفیه.

و بعد از وارد کردن کد مورد نظر کلید Generate را کلیک کنید تا به شما سریال یا همان Site Key بدهد. این سریال را در قسمت Site Key برنامه وارد کنید و گزینه Validate را کلیک کنید، اگر کار را بدرستی انجام داده باشید با پیغام نصب با موفقیت انجام شد روبرو می شوید.

برای نصب پلاگین یا همان اضافه کردن مدل های جدید باید ابتدا مدل های دانلود شده را از حالت فشرده Zip شده در بیاریم و بعد در این قسمت کپی کنیم :

ویندوز XP :

C:\Documents and Settings\USERNAME\Application Data\FaceGen\Modeller3\ModelSets

ویندوز Vista و 7 و 8 و 8.1 :

C:\Users\USERNAME\appData\Roaming\FaceGen\Modeller3\ModelSets

منظور از Username همان اسم کامپیوتر شماست، در ضمن برای دیده شدن قسمت appData باید به این قسمت برید :

Control Panel => Folder Options => View => Hiddeon files & folders

و گزینه Show hiddeon files, folders and drivers رو تیک بزنید و Apply و Ok کنید.

بعد از اینکه فایل ها را در آدرس مورد نظر کپی کردید، برنامه را باز کنید و به منوی Model و بعد Change Model Set برید و اگر کار را بدرستی انجام داده باشید باید صفحه ای برای انتخاب مدل باز شود.

/ 0 نظر / 340 بازدید