رفع مشکل Unidentified Networks در ارتباط به اینترنت

بعضی از دوستان امکان داره با این مشکل مواجه بشن که وقتی به اینترنت وصل می شوند و یا موقی که ویندوز بالا میاد دو تا کانکشن اینترنت می بینند یکی Network و یکی ام Unidentified Networks و این باعث میشه شما نتونید به اینترنت وصل بشید.

اگر بخواهید لحظه ای مشکلتون حل بشه بهترین کار اینه که یکبار کارت شبکه رو Disable و بعد Enable کنید تا مشکلتون حل بشه.

روش اول : برای رفع این مشکل شما باید برید به Control Panel ویندوز و برید به قسمت Administrative Tools و در قسمت بعد برید به Local Security Policy و صفحه بعدی سمت چپ روی قسمت Network List Manager Policies برید و در سمت راست صفحه برید به قسمت Unidentified Networks و روش کیلیک کنید و در صفحه باز شده باید هر دو قسمت روی Not Configured تیک بخورد و Apply و OK کنید و ویندوز را Restart کنید.

روش دوم : شما باید در قسمت Run ویندوز قسمت Services ویندوز را جستجو کنید ( البته اگر ویندوز شما 7 یا 8 است در همان قسمت جستجوی استارت ویندوز هم می توانید Services را جستجو کنید و نیازی به Run نیست ).

در صفحه Services اولین خطی که در صفحه مشاهده می کنید را کلیک کنید و در صفحه باز شده در قسمت General برید و در قسمت Startup Type گزینه Disable را انتخاب کنید و در قسمت Services Status گزینه Stop را بزنید و صفحه Ok کنید و ویندوز را یکبار Restart کنید.

/ 0 نظر / 3451 بازدید