روش گرفتن Backup در مرورگرهای مختلف

وقتی شما از سایتی خوشتون میاد، مطمئنن اونو Favorites یا Bookmark می کنید ولی زمانیکه شما بخواهید ویندوز رو عوض کنید و تغییر بدید باید از این اطلاعات Backup بگیرید.

Internet Explorer :

باید برید به قسمت Favorites و بعد در قسمت Add to Favorites انتهای این خط فلشی به سمت پایین می بینید که بروی اون کلیک کنید تا زیر مجموعه اون دیده بشه.

و بروی قسمت Import & Export کلیک کنید و در صفحه باز شده ازتون سوال می پرسه که می خواهید از اطلاعات خود بکاپ بگیرید ( Export ) یا می خواهید اطلاعات خودتونو برگردونید و بارگذاری کنید ( Import ).

و در انتها ازتون سوال می پرسه چه چیزهایی رو می خواهید بکاپ بگیرید : Favorites, Feeds, Cookies و بعد Next می زنید تا بکاپ گرفته شود.

Mozilla Firefox :

در فایرفاکس باید برید به قسمت Bookmarks و بعد به قسمت Show all Bookmarks و بعد در بالای صفحه Import & Backup و در اینجا گزینه Backup می بینید که براحتی می تونید بکاپ اطلاعاتتون رو بگیرید.

Google Chrome :

در گوگل کروم شما باید به سمت راست بالای صفحه بروی شکل 3 خط برید و در زیر مجموعه اش برید به قسمت Bookmarks و بعد به قسمت Bookmarks Manager و در صفحه باز شده در بالای صفحه سمت چپ گزینه Organize و در زیر مجموعه اش بروی گزینه Export Bookmarks to HTML file برید.

/ 0 نظر / 15 بازدید