روش حل مشکل Operation Could not be Completed Error 0x00000709
نویسنده : ABi - ساعت ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٢
 

دوستان اگر در هنگام استفاده از پرینتر و یا تنظیم Set as default printer کردن پرینتر با این پیغام خطا مواجه شدید ار روش زیر می توانید مشکل تون را حل کنید.

ابتدا دکمه های Windows+R کیبرد را بزنید تا پنجره Run ویندوز نشان داده شود. بعد تایپ کنید Regedit و Ok کنید. در صفحه باز شده برید به آدرس زیر:

KEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Windows

و در این قسمت بروی Windows کلیک راست موس بزنید و در گزینه های موجود گزینه Permissions انتخاب کنید تا صفحه مربوط به Permissions for Windows باز شود.

در صفحه باز شده در بخش Group & Username باید با انتخاب هر Username و تیک زدن همه گزینه ها در قسمت Permission for all تمام گزینه ها را فعال کنید تا همه کاربرهای ویندوز (Username) به حالت Full Control در بیایند.

بعد از انجام اینکار Apply و Ok کنید و در آخر ویندوز را ریست کنید.


 
 
روش تنظیم و راه اندازی دسته بازی GamePad برای شبیه ساز Wii U
نویسنده : ABi - ساعت ٧:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٥
 

دوستانی که از شبیه ساز کنسول Wii U استفاده می کنند و قصد دارند این شبیه ساز را با دسته بازی (GamePad) بازی کنند، تنظیمات زیر را انجام دهند.

ابتدا شبیه ساز (Emulator) کنسول Wii U باز کنید و در منوی بالای صفحه برید به قسمت Settings و بعد Input Settings، در این قسمت طبق عکس زیر دکمه های دسته کنسول را از روی کیبرد کامپیوتر تغییر بدید.

بعد از انتخاب دکمه های دسته این صفحه را Save کنید ولی صفحه را باز نگه دارید و نبندید، حالا دسته بازی (GamePad) را به کامپیوتر وصل کنید تا ویندوز دسته بازی را شناسایی کند، حال باید برنامه Xpadder اجرا کنید، اگر برنامه Xpadder ندارید می توانید از لینک زیر دانلودش کنید.

http://s7.picofile.com/file/8248325468/Xpadder_v2012_05_01.rar.html

بعد از اینکه برنامه Xpadder اجرا کردید. طبق تصویر زیر تنظیمات دکمه های دسته بازی را توسط کیبرد کامپیوتر انجام بدید.

بعد از تنظیمات دسته بازی در برنامه Xpadder باید مراحل انجام کار را Save کنیم. در منوی بالای برنامه در قسمت وسط یه علامت شبیه کاغذ یادداشت می باشد، بروی آن کلیک کنید و در زیر مجموعه آن گزینه Save as بزنید و تنظیمات دسته خودتون را با اسمی دلخواه Save کنید. کار به اتمام رسید.

نکته: در حین بازی کردن باید برنامه Xpadder باز باشد تا شبیه ساز کنسول Wii U دسته بازی (GamePad) را شناسایی کند.


 
 
آموزش نصب کالی لینوکس در کنار ویندوز 10 به سادگی
نویسنده : ABi - ساعت ٢:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٢/۳
 

دوستانی که با بوت شدن سیستم عامل کالی لینوکس 2016 در کنار ویندوز 10 مشکل دارند، ابتدا مراحل نصب کالی لینوکس را طبق روالی که هست انجام دهند، البته اگر دوستانی با مراحل نصب کالی لینوکس آشنایی ندارند، فیلم آموزشی زیر را دانلود کنند.

http://s7.picofile.com/file/8248140892/Setup_Linux_on_Windows_7_8_8_1_10.mp4.html

وقتی مراحل رو طبق روال انجام دادین، در مرحله انتخاب بوت GRUB گزینه No انتخاب کنید.

در صفحه بعدی گزینه Manual را انتخاب کنید و در صفحه بعدی آدرس پارتیشنی که کالی لینوکس نصب کردین تایپ کنید.

من خودم کالی لینوکس رو بروی پارتیشن 5# نصب کردم که آدرسش میشه sda5 البته باید به این شکل آدرس پارتیشن بنویسید: dev/sda5/

مراحل بعدی رو طبق روال انجام بدین تا کار نصب به اتمام برسد و سیستم ریست شود، بعد از ریست با سیستم عامل ویندوز بالا بیاید و برنامه EasyBCD نصب کنید. اگر برنامه EasyBCD ندارید می توانید از لینک زیر دانلودش کنید.

http://s6.picofile.com/file/8248142200/EasyBCD_2_3_0_207.exe.html

برنامه رو باز کنید برید به قسمت Add New Entry و در منوی بالای صفحه برید به منوی لینوکس و در خط اول در قسمت Type گزینه GRUB2 انتخاب کنید و در خط دوم یک نام دلخواه مثل Kali Linux 2016 انتخاب کنید و در خط سوم پارتیشنی که کالی لینوکس نصب کردین انتخاب کنید و بعد گزینه Add Entry بزنید.

و بعد برید به قسمت Edit Boot Menu و در پایین صفحه گزینه Save Settings بزنید تا موارد انتخاب شده Save شود.

حالا کافی است سیستم را ریست کنید تا در منوی بوت ابتدایی سیستم گزینه کالی لینوکس ببینید و براحتی کالی لینوکس رو درست و سالم اجرا کنید.